Газель із двигуном від Форд Скорпіо 2.4 бензин V6

Саме складне в цьому буде одружити дроти форда та Газелі щоб все на приборці газелі правильно показувало та відповідоло дійсності!Енвер писав: 11 січня 2025 22:01 Також є така думка увесь процес встановлення закинути на цей форум з повним детальним описом!
Але в яку тему я незнаю!
Скоро буде нова тема Газель на V6
пиши все що знаєш про донора і фото додай... думаю розберемся.
Я свого часу я писав на форумі що є вмене таку задумка! Та дуже довго підходив до цьго задуму!