Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Обговорення вибору, використання та обслуговування мотоблоків, культиваторів, газонокосарок та іншої техніки для саду й городу. Поради, відгуки та ваш досвід.
Відповісти
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення Колінвал »

Розпочнем з відео

рекомендую переглянути на тому каналі, як мотоблок виїзжав з авто ;)
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення Колінвал »

ось ще цікавий блогер з Білорусії
[youtube]https://www.youtube.com/@derevenskiyvolk[/youtube]

він в прошлому році купив мотоблока.. нічого там нерозуміючи намагався працювати, дуже цікаво ! сьогодні вже розібрав його.
Востаннє редагувалось 23 листопада 2024 21:58 користувачем Колінвал, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення Колінвал »

з наших блогерів, там в основному бариги і попрошайки.. звісно є і прості роботяги, от якраз вони мені ближче до душі.
[shorts]https://www.youtube.com/@AfanasiyDzelali/videos[/shorts]
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення Колінвал »

ну ми в мережі "інтернет" тут всякого вистачає!..
мотоблочний фаркоп для автоприцепа
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення admin »

Я колись одному віддав колеса R16 лисі то в нього був саморобний Трактор зроблений на базі УАЗ
Щось похоже на це... :lol:

Зображення

Зображення
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення admin »

Відкрив нову тему заходьте в БАР!!!

Бармен, налий філософії! (або трохи фігні)
Коли не знаєш, про що поговорити, але хочеться щось сказати – ця тема для тебе! Сюди можна переїхати з серйозних тем для розвантаження або просто побалакати про все й ні про що. Спілкуймося легко, без образ і з гумором! :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення Колінвал »

admin писав: 24 листопада 2024 10:40 саморобний Трактор зроблений на базі..
то вже друга стадія мотоблочної хвороби :lol: .. у мотоблока є переваги, порівняно з мінітрактором... хоча це хороший констуктор

Зображення
Duchess
Повідомлень: 4
З нами з: 31 січня 2025 11:33

Re: Мотоблок та обладнання - навісне та стаціонарне

Повідомлення Duchess »

Колінвал писав: 25 листопада 2024 00:17
admin писав: 24 листопада 2024 10:40 саморобний Трактор зроблений на базі..
то вже друга стадія мотоблочної хвороби :lol: .. у мотоблока є переваги, порівняно з мінітрактором... хоча це хороший констуктор Особливо коли на Motozilla завжди можна знайти потрібні запчастини — і для ремонту, і для апгрейду

Зображення
Мотоблочна хвороба невиліковна! 😅 Далі буде переробка трактора на повнопривідний варіант і кабіну з обігрівом
Відповісти

Повернутись до “Мотоблоки та садова техніка”