Електро вентилятор від іномарки на Газель

Електровентилятори, пічка, охолоджувальна рідина, термостат та інше
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення admin »

Вентилятор Mercedes W211 на газель
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення admin »

Алегро WENTYLATOR MITSUBISHI OUTLANDER III lewy
50 злотих + доставка по Польщі 20

Зображення

https://allegro.pl/oferta/wentylator-mi ... 3855951498
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення Колінвал »

admin писав: 18 вересня 2024 19:07 Вентилятор Mercedes W211 на газель
а Газелевський, шо поганий ?.. з заводським кріпленням - [shorts]https://www.drive2.ru/l/455405622670655887/[/shorts]

елктровентилятор- я вже років 5тому купив, так ще і непоставив..)) стоїть помпа 405 з електромуфтою... підшипник на вентиляторі недавно зашумів, можливо теж скоро займусь... хоча пишуть що буде проблема і потрібен плавний пуск, або хоча-б ШИМ контроллер.
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення admin »

Колінвал писав: 18 вересня 2024 22:25 можливо теж скоро займусь.
Ось вентилятор від Тойоти за 35 злотих + 18 зл. доставка по Польщі на Алегро
Варто таке купувати?
https://allegro.pl/oferta/wentylator-ch ... 8990435993
Зображення
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення admin »

Ось фото з сайту Драйв але там інший вентилятор ніж я знайшов на Алегро

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення admin »

Я так зрозумів цей вентилятор з модулем швидкості?
FORD TRANSIT VII МОДУЛЬ ВЕНТИЛЯТОРА РАДІАТОРА 6C11-8C607-AD
83 зл.
https://allegro.pl/oferta/ford-transit- ... 5867868825

Зображення
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Електро вентилятор від іномарки на Газель

Повідомлення Колінвал »

admin писав: 19 вересня 2024 11:03 Я так зрозумів цей вентилятор з модулем швидкості?
FORD TRANSIT VII МОДУЛЬ ВЕНТИЛЯТОРА РАДІАТОРА 6C11-8C607-AD
так, такі вентилятори небудуть працювати внештатно... вони керуются по CAN шині або шимом ебу.. недавно блочок на мондео4 був згораний... то весь вентилятор прийшлось купувати :lol: :lol: :lol:
Відповісти

Повернутись до “Система охолодження та система опалення”