
Інгредієнти
для 1 подача
1 стакан світло-коричневий цукор ( 220 g )
1 стакан вода ( 240 мл )
1 пт чорниця ( 405 g ) , дуже стиглий
лід
2 унції бурбон ( 55 g )
1 унція лимонний сік ( 30 g )
1 унція чорничний простий сироп ( 30 g )
імбирного пива , смакувати
долька лимона , на гарнір
Підготовка
У маленькій каструлі на середньому вогні змішайте коричневий цукор і воду. Доведіть до кипіння, помішуючи, щоб цукор повністю розчинився.
Додайте чорницю в каструлю і кип’ятіть, поки ягоди не почнуть лопатися, приблизно 15 хвилин. Зняти з вогню і остудити 5-10 хвилин.
Перемістіть суміш у блендер і збийте до однорідності.
Процідіть сироп через дрібне сито або марлю. Зберігати в герметичному контейнері в холодильнику до 1 місяця.
У коктейльному шейкері, наповненому льодом, змішайте бурбон, лимонний сік і простий сироп. Енергійно струшуйте протягом 20 секунд.
Процідіть у келих, наповнений льодом, і залийте імбирним пивом.
Прикрасьте долькою лимона.
Насолоджуйтесь!