Нова крипто валюта HTX DAO (HTX)

Обговорення найгарячіших тем світу криптовалют та блокчейн технологій. Діліться новинами, трендами та досвідом разом зі спільнотою ентузіастів. Ласкаво просимо до Криптофоруму – вашого простору для обговорення майбутнього фінансів!
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 966
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Нова крипто валюта HTX DAO (HTX)

Повідомлення admin »

Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до обговорення HTX DAO (HTX) - інноваційної децентралізованої автономної організації, що заснована на принципах колективної автономії власників токенів HTX.

Зображення

HTX є токеном управління HTX DAO, який дає власникам право голосувати за пропозиції та приймати участь у прийнятті рішень в рамках організації. Кожен власник токенів HTX може вільно делегувати та здійснювати своє право голосу, щоб активно брати участь у процесі прийняття важливих рішень.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до обговорення HTX DAO (HTX) та поділитися своїми думками, враженнями та пропозиціями щодо цього захоплюючого проекту. Нехай наша спільнота спільно допоможе розкрити потенціал HTX DAO та зробити його максимально ефективним для всіх учасників.

Не забудьте дотримуватися правил форуму та поважати думку інших учасників. Чекаємо на захоплюючі обговорення та цікаві думки з приводу HTX DAO (HTX)!

https://www.bybit.com/invite?ref=DWBYKE
Реферальний код на бонус 20 дол: DWBYKE


Відповісти

Повернутись до “Крипто Світ”