Нова крипто монета: Dymension (DYM)

Обговорення найгарячіших тем світу криптовалют та блокчейн технологій. Діліться новинами, трендами та досвідом разом зі спільнотою ентузіастів. Ласкаво просимо до Криптофоруму – вашого простору для обговорення майбутнього фінансів!
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 841
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Нова крипто монета: Dymension (DYM)

Повідомлення admin »

Запрошуємо вас ознайомитися з новою перспективною криптовалютою, яка привертає увагу громадськості – Dymension (DYM). Dymension – це інноваційний блокчейн, який становить основу Інтернету RollApp. Цей блокчейн рівня 1 розроблений для підтримки модульних програм RollApp, що має власну RaaS і роллап-платформу.

Зображення

Додавши до списку активів криптовалюту Dymension з тікером DYM, ми маємо унікальну можливість вивчити цей проект та його потенціал. Dymension обіцяє перевернути уявлення про Інтернет та розширити можливості модульних додатків за допомогою свого революційного блокчейну.

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до обговорення Dymension (DYM) та поділитися своїми враженнями, аналізами та прогнозами стосовно цього перспективного проекту. Давайте разом розглянемо можливості, які він відкриває, та обговоримо, як він може змінити майбутнє Інтернету.

Не забувайте дотримуватися правил форуму та поважати думку інших учасників. Чекаємо на захоплюючі обговорення та цікаві думки з приводу Dymension (DYM)!

https://www.bybit.com/invite?ref=DWBYKE
Реферальний код на бонус 20 дол: DWBYKE


Відповісти

Повернутись до “Крипто Світ”