ГАЗель (ЗМЗ-406) ледве крутить стартер: де шукати несправність?

Електрообладнання автомобіля
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1402
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

ГАЗель (ЗМЗ-406) ледве крутить стартер: де шукати несправність?

Повідомлення admin »

[Техдопомога] ГАЗель (ЗМЗ-406) не заводиться: стартер "важко" крутить двигун

Колеги, потрібна допомога! Моя ГАЗелька (ЗМЗ-406, карбюратор) зранку відмовляється нормально заводитися. Стартер ледве крутить: звук "ву-ву-ву", після чого оберти зовсім падають. Проблема спостерігається і на холодну, і інколи на гарячу.

Що вже було зроблено:
  • Стартер ремонтували вже двічі за 2 місяці: замінили втулки, потім щітки. Але результату це не дало.
____________________________________________________________________

⚙️ Де шукати причину?

Я підозрюю, що справа не в самому стартері, або не тільки в ньому. Мої версії:
  • Маса: Можливо, поганий контакт "мінусового" дроту на двигуні або кузові?
  • Обмотка стартера: Чи можливо, що проблема в "короткому" обмотки, яке виявляється лише під навантаженням?
  • АКБ: Чи може бути винен акумулятор, який просто не тримає пусковий струм?
  • Заміна: Чи варто одразу міняти стартер на новий, чи шукати проблему в електричному ланцюзі?
Хто стикався з подібною "піснею" стартера на 406-му двигуні? Як ви вирішили проблему? Буду вдячний за будь-які поради, бо щоранку починати з "прикурювання" або танців навколо машини вже немає сил!

P.S. Будь-які контакти надійних перевірених стартерів або методи діагностики ланцюга живлення вітаються.
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1402
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Газель не заводиться. Ледве крутить стартер.

Повідомлення admin »

Може це через прошивку? Малий вольтаж і катушка не дає іскру?
На карбюраторній прошивці стоїть 10 вольт
На інжекторній 23,20 вольт
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Газель не заводиться. Ледве крутить стартер.

Повідомлення Колінвал »

покрути трохи стартером коли "вукаэ"... і бігом під капот мацати всі з"єднання, починаючи з акб і до стартера, маси теж промацати треба.... де тепле -там проблема.! все просто! ;)

якщо тепле все по троху то міняй стартер ...пробой на масу.

а в прошивці, то просто напруга при які загорится чек . взагалі то робочі режими ебу від 8 до 16,5в :idea:
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1402
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Газель не заводиться. Ледве крутить стартер.

Повідомлення admin »

Знайшли проблему.
Проблема в верхній частині стартера а саме в втягуючому реле.
2 рази ремонтували нижню частину а верхню не трогали.
Там на верхній приходить два дроти один тоненький а другий грубий, ось болт тоненький прокручується, гайка і дріт закручені а сам болт рухається. Тому там виходить погане зєднання, контакт.

Зображення

Зображення
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1402
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Газель не заводиться. Ледве крутить стартер.

Повідомлення admin »

Знайшли причину розлетілися щотки.
Відповісти

Повернутись до “Електрика”