Двері у ванну кімнату та туалет

Обговорення всіх видів будівельних матеріалів, їх властивостей, застосування будівельних та оздоблювальних матеріалів, вибір матеріалів, поради з ремонту.
Відповісти
Аватар користувача
viknaklas
Повідомлень: 32
З нами з: 03 листопада 2022 12:01

Двері у ванну кімнату та туалет

Повідомлення viknaklas »

Всі двері в квартирі повинні бути витримані в одному стилі, це стосується ванної кімнати, туалету. Але до моделей, призначених для санітарних кімнат, пред'являються особливі умови: це стійкість до підвищеної вологості та пароутворення. Тільки конструкції, виготовлені з якісних матеріалів, прослужать тривалий час, зберігаючи початкові технічні характеристики. Але це не єдині вимоги, яким повинні відповідати двері для ванної та туалету. Сьогодні ми розповімо, як правильно вибрати двері, на що звернути особливу увагу, та представимо вашій увазі огляд моделей найпопулярніших вітчизняних виробників.

Зображення

Критерії вибору дверей для ванної кімнати та туалету
Щоб мінімізувати ризики та продовжити термін експлуатації виробів, потрібно вибирати для ванної та туалету вологостійкі двері з такими технічними параметрами:

стійкість до пароутворення та температурних перепадів;
у приміщеннях потрібна хороша вентиляція;
конструкції мають бути з гарною звукоізоляцією.
Двері із пластику також часто вибирають для ванної та санвузла. Їм не страшна пара, конденсат, підвищена вологість, конструкції не можуть деформуватися в складних умовах експлуатації. Це досить популярний варіант для ванної кімнати та туалету.

Переваги:

невелика вага;
широкий асортиментний ряди різноманітна кольорова гама;
доступна вартість, тривалий термін експлуатації;
непогані звуко- та теплоізоляційні характеристики.
Недоліки:

невисока міцність, полотно можна пошкодити навіть при невеликій механічній дії.

Зображення

Шпон – це найтонший зріз деревини. Його часто використовують для покриття полотен із різних матеріалів, завдяки чому зовнішній вигляд аналогічний натуральному дереву, але при цьому вартість готової моделі набагато дешевша. Можна виділити три види шпону:

натуральний - виходить внаслідок обробки цінних порід дерева. Він повністю зберігає зовнішній вигляд, колір та характеристики деревини;
мультишпон виробляють із стружки, яку приклеюють на полотно;
флайн-шпон одержують із лущених частин швидкорослих сортів дерев.

Для підвищення експлуатаційних характеристик дверні полотна обклеюють плівкою, що ламінує. Вона захищає їх від високої вологості та вогкості, завдяки цьому поверхні можна мити.


Відповісти

Повернутись до “Ремонт. Будівельні та оздоблювальні матеріали”