Броньовані двері львів - ціна?

Обговорення всіх видів будівельних матеріалів, їх властивостей, застосування будівельних та оздоблювальних матеріалів, вибір матеріалів, поради з ремонту.
Відповісти
Аватар користувача
viknaklas
Повідомлень: 40
З нами з: 03 листопада 2022 12:01

Броньовані двері львів - ціна?

Повідомлення viknaklas »

Найкращі броньовані металеві вхідні двері
Вхідні двері з бронюванням зможуть захистити будинок та його мешканців навіть від найнебезпечніших та підготовлених зломщиків. Вони посилені броньованими пластинами і не так захищають від куль (хоча здатні і на це), скільки перешкоджають злому силовим або ріжучим інструментом.
Зображення
Двері мають кульозахистну вставку зі сталі товщиною в 6,6 мм, яка також стійка до свердління. У комплект входять посилені петлі, здатні витримувати навантаження 1000 кг. Зовнішня поверхня полотна пофарбована порошковою фарбою, стійкою до подряпин. Замків біля дверей зазвичай два з додатковими броньованими накладками.
Протипожежне виконання дверей є унікальним, оскільки часто посилена стійкість до злому та вогнетривкість виявляються взаємовиключними факторами через велику кількість необхідного металу. Компанія Вікна Клас вирішила це завдання за допомогою терморозриву між двома рівнями ребер жорсткості та скломагнезитового листа, стійкого до вогню до 120 хвилин.


Відповісти

Повернутись до “Ремонт. Будівельні та оздоблювальні матеріали”