Пластикові двері на балкон Львів

Обговорення всіх видів будівельних матеріалів, їх властивостей, застосування будівельних та оздоблювальних матеріалів, вибір матеріалів, поради з ремонту.
Відповісти
Аватар користувача
viknaklas
Повідомлень: 32
З нами з: 03 листопада 2022 12:01

Пластикові двері на балкон Львів

Повідомлення viknaklas »

Переваги балконних дверей з пластику
Виготовляючи пластикові двері, ми використовуємо Німецький профілі Salamander, Salamander-Brugmann, Aluplast, в комбінації з фурнітурою німецької компанії Roto, що забезпечує високий клас надійності і довговічності конструкцій. Переваги пластиковоих балконних дверей перед дерев'яними моделями очевидні: герметичність всього блоку зберігає в будинку тепло, не пропускає шум з вулиці; стійкість до несприятливих впливів клімату - морозу, жари, прямих сонячних променів, будь-яких видів опадів; протягом усього терміну служби конструкція збереже первозданний вигляд; мінімальний догляд - будь-які забруднення змиваються найпростішою побутовою хімією; балконні двері можна декорувати і оснастити в залежності від потреб мешканців. Профіль і готовий склопакет при установці для балконного блоку вибирають виходячи не тільки з ціни, але і з того, як часто користуються балконом. Для відкритих лоджій потрібні теплозберігаючі конструкції, які мають енергоефективне скло з високим рівнем шумоізоляції. Для виходу на балкон з холодним склінням досить простішої конструкції. При теплому склінні цілком підійде установка пятикамерного профілю з однокамерною конструкцією.

Зображення

Варіанти установки балконних дверей.
Залежно від ширини і висоти отвору ми робимо балконні двері різних конфігурацій. Одностулкові двері поширені в типових будинках радянської забудови у Львові, звичайно сумісні з вікном і утворюють єдиний балконний блок. Одноразова заміна всього блоку дозволяє домогтись герметичності і гармонійного виду конструкції. У сталінках і в сучасних будинках зустрічаються двостворчаті двері. У таких конструкціях друга створка розкривається тільки після відкриття першої. Зрідка зустрічаються нестандартно високі прорізи; для того щоб знизити навантаження на петлі і фурнітуру, у верхній частині прорізу встановлюється глуха фрамуга. Широкі отвори можна оформити ефектними розсувними дверима-порталами. Ми пропонуємо кілька варіантів скління дверного полотна. Найпоширеніший варіант з глухою нижньою частиною з сендвіч-панелі і верхньою частиною зі склом. Повний скління верхньої і нижньої частини полотна, розділеного імпостом (ребром жорсткості), розташованим зазвичай на рівні підвіконня. Панорамне скління - єдиний склопакет. Дає максимальне світлопропускання, але вимагає посиленої фурнітури. Через велику вагу високий ризик провисання стійки. Найрідкісніший вид дверей - без скління. Рама заповнюється сендвіч-панелями, які не пропускають світло.


Відповісти

Повернутись до “Ремонт. Будівельні та оздоблювальні матеріали”