Балкони під ключ у Львові

Обговорення всіх видів будівельних матеріалів, їх властивостей, застосування будівельних та оздоблювальних матеріалів, вибір матеріалів, поради з ремонту.
Відповісти
Аватар користувача
viknaklas
Повідомлень: 32
З нами з: 03 листопада 2022 12:01

Балкони під ключ у Львові

Повідомлення viknaklas »

Коли у Вас виникне необхідність облаштувати балкон, наприклад, елементарно засклити його, або ж прибудувати повністю новий балкон до стіни будинку, тоді компанія «Вікна Клас» залюбки прийде Вам на поміч.

Зображення

Ми здійснюємо монтування балконів двох видів конструкцій: з металопластику і з алюмінію, і до того ж, споруджуємо балкони з дахом. Акуратно і зі знанням справи складаємо та облаштовуємо балкони на всіх можливих поверхах дому, і підрихтовуємо їх до ідеального вигляду так, що вони стають справжньою окрасою помешкання. Наші спеціалісти досконало знають всі нюанси монтажних робіт, грамотного засклення чи обшивання балкону, тому, доручивши нам любе завдання по встановленню чи приведенню до ладу Вашого балкону, Ви гарантовано отримаєте високий результат виконаної роботи. Ми здатні не тільки створити балкон «з нуля» чи оздобити вже існуючий балкон, однак дійсно перетворити Ваше балконне приміщення в тиху гавань, де Ви і Ваші близькі смакуватимете ранкову каву чи споглядатимете вечірні зорі на небі.

Зображення

Балкони під ключ у Львові та області металопластикові та розсувні алюмінієві.
В даний час, доволі часто, балкон використовують як частину квартири. Багато власників квартир, для збільшення площі помешкання, об'єднують кімнату з балконом. Для виконання такої відповідальної роботи компанія "Вікна Клас " має спеціалізовану бригаду майстрів, які займаються виключно балконами. Наші працівники виконують таку складну роботу, як заливка плити балкону на верхніх поверхах будинку. Після того зварюються перила, монтується металопластикова, або алюмінієва конструкція з відповідним дахом (залежно від того "теплий" чи "холодний" балкон вам потрібен). Виконуємо також зовнішню та внутрішню обшивку балкону , тобто оздоблювальні роботи. Загалом наша компанія виконує будь- які види робіт, пов'язані з балконами та лоджіями.

Зображення

Ремонт балкона вимагає особливого підходу. Все залежить від функціонального призначення конструкції. Діяльність компанії ведеться за кількома напрямками.

Скління балкона передбачає кілька видів монтажних робіт:
Холодна система передбачає швидкий монтаж і мінімум витрат. Вона заснована на використанні алюмінієвих конструкцій, які забезпечують красу, шумоізоляцію та надійний захист від зовнішніх факторів.
Тепле скління - технологія базується на використанні енергозберігаючих багатокамерних профілів ПВХ або алюмінієвого каркаса з теплоізоляційними і герметичними властивостями.
Скління лоджії на основі несучих конструкцій ПВХ зі спеціальною термовставкою. Профіль дозволяє витримувати значні навантаження і створює комфортні умови. Він відрізняється довговічністю, зносостійкістю, прекрасними шумо-і теплоізоляційними властивостями.

Оздоблення балкона і лоджії є заключним етапом ремонту балкона. Це може бути обшивка та утеплення стін, стелі, підлоги. Компанія пропонує різні варіанти дизайнерської роботи з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів.

Вартість замовлення розраховується за індивідуальною схемою і визначається обсягом робіт і кількістю використовуваних будівельних матеріалів.


Відповісти

Повернутись до “Ремонт. Будівельні та оздоблювальні матеріали”