Велосипедний мотокрос на BMX що це таке?

Обговорюємо нові та бу велосипеди. Ремоно та обслуговування.
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 841
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Велосипедний мотокрос на BMX що це таке?

Повідомлення admin »

Зображення
Велосипедний мотокрос (BMX або Bicycle Moto eXtreme) - олімпійська дисципліна, що відноситься до екстремального спорту і представляє собою виконання різних трюків на спеціальних велосипедах. Ці велосипеди мають невеликий розмір колеса - всього 20 дюймів, раму зі зміщеним центром ваги і низько посаджене сідло. Така конструкція підвищує стійкість агрегату, адже він призначений для подолання складних трас і виконання трюків.

Даний вид спорту має на увазі швидкісну їзду на велосипеді з виконанням акробатичних трюків як на рівному майданчику, так і з використанням міської інфраструктури (сходів, поручнів, лавок). У таких заїздах використовується спеціальний BMX-велосипед.
Зображення
Його конструкція така, що зовні агрегат здається дуже незручним:

Маленький діаметр коліс.

Сидіння низьке, або його зовсім немає.

Коліна спортсмена при їзді часом дістають до грудей.

BMX - самий маневрений велосипед з усіх існуючих, на ньому можна дуже швидко їхати, високо стрибати, демонструвати різноманітні трюки на землі, і в повітрі. Ще одна особливість велосипеда для мотокросу - наявність спеціального механізму (гіроротора), що забезпечує вільне обертання керма навколо своєї осі і всієї рами навколо керма.

Різновиди BMX

Дерт джампінг - їзда і виконання трюків на дорогах з ґрунтовим покриттям, де споруджуються спеціальні земляні трампліни - дерть, а також використовуються інші природні і штучні перепони.

Флетленд - демонстрація трюків на асфальтованому майданчику. Піруети в повітрі відсутні. Інша назва цього підвиду - «танець на велосипеді».

Стріт - їзда на BMX в міських умовах, де перешкодами виступає все, що трапляється на шляху - парапети, перила, сходинки, лавки, бордюри. Цей різновид визнається найбільш екстремальної серед інших, її відмінна риса - спонтанний маршрут.

Верт - різновид BMX-їзди, де використовується рампа. Велосипедист виконує всілякі трюки під час вильоту з неї.

Фрістайл - велосипедний мотокрос у вільному стилі. Тут можуть бути присутніми елементи з усіх перерахованих вище напрямків.

Новий BMX дуже дорогий, а бу велосипед є також надійний і можна зекономити значну суму купивши в інтернет магазині.


Відповісти

Повернутись до “Велосипеди”