Бери - не хочу: що роблять на свалках тисячі покинутих велосипедів в Німеччині (Германіі)

Обговорюємо нові та бу велосипеди. Ремоно та обслуговування.
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 836
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Бери - не хочу: що роблять на свалках тисячі покинутих велосипедів в Німеччині (Германіі)

Повідомлення admin »

Думаєте, це звалище велосипедів? Взагалі-то так і є. Побачити таке можна в Німеччині. Багато тутешніх міст кілька років тому зіткнулися з колапсом велотранспорту і сьогодні змушені розсьорбувати ситуацію, що склалася, нехай і таким ось способом.
Зображення
Німеччина - дивовижна країна, де можна знайти таке, що ніде більше (швидше за все) не побачиш. Взяти хоча б ось ці фотографії, на яких відображені сотні тисяч, а може бути і мільйони велосипедів. Цілком очевидно, що вони нікому не потрібні. Фактично - це звалище. І така свалка в Німеччині не одна. Знайти гору-другу велосипедів можна в кожному великому місті країни. Чи є у того, що відбувається якесь розумне пояснення?
Зображення
Деякий час назад в влада вирішила всіляко стимулювати і підтримувати розвиток альтернативних міських транспортних засобів. Найпростішим, доступним варіантом, звичайно ж, став велосипед. Такий транспортний засіб як гірський велосипед та дорожній велосипед собі може дозволити кожен. Однак, з'явилася несподівана проблема.
Зображення
Як і у випадку з бу автомобілями інфраструктура багатьох міст виявилася просто не готова прийняти несподіваний наплив велосипедистів. Велосипеди, які повинні були розвантажити вулиці, а також допомогти поліпшити ситуацію з екологією в містах Німеччини, не вирішили дві проблеми, а самі стали третьою.
Зображення
В результаті дійшло до того, що багато громадян стали просто кидати свої бу велосипеди, а влада почала їх утилізовувати. Загострилася ситуація ще й тим, що виробники велосипедів стали випускати їх у величезній кількості і дуже швидко перенаситили не тільки ринок, але і склади.
Зображення
Сумно дивитися, як стільки таких чудових бу велосипедів сьогодні просто гниє під відкритим небом. Будемо сподіватися на те, що влада зможе якщо не знайти їм застосування, то хоча б утилізувати весь цей велотранспорт. А як такі велосипеди бу привезти в Україну читайте в статті: Де купити і як доставити велосипед з Німеччини в Україну? Поради від інтернет магазина та Як перевезти велосипед бу з Польщі? Поради від інтернет магазина в основному Поляки возять з Німеччини а Українці вже купують в Польщі так простіше і меньше ризиків.


Відповісти

Повернутись до “Велосипеди”