Підліткові та дитячі велосипеди бу з Європи

Обговорюємо нові та бу велосипеди. Ремоно та обслуговування.
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 979
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Підліткові та дитячі велосипеди бу з Європи

Повідомлення admin »

Європейські бу велосипеди для дітей та підлітків.
Зображення
В цій рубриці Ви знайдете вживані підліткові та дитячі велосипеди привезені з Німеччини.

Підлітковий двухпідвісний велосипед Trail X бу
Зображення
Призначені для дітей та підлітків від 6 до 17 років по зросту підходять від 1,3м. на колесах 24 дюймів. Бувають з амортизаторами, прості без амортизаторів, з низькою рамою та високою для хлопчиків та дівчат. На таких велосипедах можна кататися по місту та за містом. Деякі ідуть з бризговиками та багажником для любителів їздити по болоті та воді. Без бризговиків призначені для екстриму можна їздити по піску та камням, стрибати та їздити на задньому колесі. Старі витривалі велосипеди бу привезені з Європи будуть ще довго працювати та виручати нового власника.

Дитячі велосипеди з кожним роком стають все більш популярним транспортом для малюків. Сьогодні це незамінна річ на прогулянці. Крім того, дитячий велосипед - це ще і формування правильної постави, розвиток м'язів ніжок і координації рухів. Купивши своїй дитині його перший байк, ви зможете з ранніх років прищепити йому любов до спорту і активного способу життя.
Дитячі велосипеди прийнято класифікувати по діаметру колеса: для малюків від 1.5 до 3 років підійдуть 12-дюймові колеса, дітям від 2 до 4 років - колеса діаметром 14 дюймів, 16-дюймові - для вікової категорії від 3 до 5 років, і колеса 20- ти дюймів - хлопцям до 9 років.
Підліткові велосипеди, як і дорослі, класифікують на двухподвеси, хардтейли і круїзери. І в кожному з цих підтипів можна знайти цікавий асортимент, що дозволяє вже в досить ранньому віці визначитися з цікавить дисципліною і знайти свій індивідуальний стиль катання. За своєю суттю, підлітковий велосипед - це копія "дорослого" велосипеда, адаптована з урахуванням вікових особливостей спортсмена, зокрема його зростання, для забезпечення комфорту і безпеки при їзді.
Велосипеди підліткові - це байки, які зобов'язані поєднувати в собі елементи двох базових типів байків. По-перше, вони повинні характеризуватися наявністю обладнання, яке використовують для моделей дорослих велосипедів. По-друге, виробники повинні враховувати вікові особливості, забезпечуючи безпеку катання. Багато підліткових велосипедів оснащують кермом з меншим діаметром і м'якою підвіскою. Тим не менш, вони так само, як і дорослі, класифікуються на види: двохпідвісні, круїзери, хардтейли. Можливість регулювання висоти підсідельного штиря і довжини виносу дає можливість вам і вашій дитині самостійно забезпечити комфортне педалювання і знайти свій, індивідуальний, стиль катання. Підлітковий велосипед купити для вашої дитини - це значить зробити відмінний вибір на користь здорового способу життя і, можливо, майбутніх його досягнень.


Відповісти

Повернутись до “Велосипеди”