Прошивка блока СОАТЭ Волга, Газель, Уаз

Чіп тюнінг. Прошивка. Діагностика авто - проблеми та їх вирішення
Енвер

Re: Прошивка блока СОАТЭ Волга, Газель, Уаз

Повідомлення Енвер »

Як прадив мені Колінвал поліз до дротів шукати масси на датчіках! Цікава штука на всіх датчіках масса (один кінець провода брав з клемми акумулятора другий на клеми в роз'ми що до датчіків) присутня окрім в роз'ємі РДВ!
Питання де або з чого він бере массу?

Енвер

Повідомлення Енвер »

Роздягнув підкапотні дроти, став дзвонити дроти що підходять до РДВ і на колодці на ЄБУ! Знайшовши крайні дроти які приходять в колодку ЄБУ вони звоняться, масси на них нема, а вот середній дріт в кодці Єбу дзвониться в трьох місцяхі також масси на ньому нема! Я так розумію -Це так і првинно бути?

Енвер

Повідомлення Енвер »

Цікава річ відбувається у мене с датчіками ДМРВ! Кітайский Сіменс( на пластинах) без скідання розьєму з ДТОЖ двигун не зарускає! Два автела 25...10 так само не запускають двигун! Ці два дітчіка дав на пробу сусвду для тестов на автівці з такм самим двигуном і Єбу(тільки без прошивки) лямда в нього наче працює! Каже датчіки працюють!
А він мені дав кітайский Сіменс VDO на транзісторах( запаяні синій та бежовий)і о диво -двигун заводиться і скидать роз'єм Дтож не треба!
Яке тут поясненя?Ваші варіанти?
Також пробую з ним пікоригувати СО!

Колінвал

Повідомлення Колінвал »

Енвер писав: 13 березня 2024 20:19 Роздягнув підкапотні дроти, став дзвонити дроти що підходять до РДВ ..-Це так і првинно бути?
так, на рдв +12 середній контакт.. крайні то від ЕБУ..(маси, як такої там нема!)

по ДТВ(розово білий дріт на ДМРВ) відбуваєтся перемикання газ/бензин в прошивках під гбо! (якщо ДТВ неробочий!!!, то можна коротити на масу (розово/білий)- щоб увімкнути бензин...інакше незапустиш двинун!!!)

Енвер

Повідомлення Енвер »

На рдв я трохі забіл!
Продовжуючі налаштування СО з ДМРВ(транзісторним) поміряв яку він видає напругу на 5дроті! Показує 0.75в! Та давй я налаштовувати СО но дуже виходить странна картина- в мінусову зону повзунець уходить до -.008 все шо далі двигун не заводиться і пише збагачення! В плюсову зону рухаю до 0.008 на ціх пказниках збагатшення нема на тоді вискакує дитонація по 2 аба4 циліндрах! І це все віддбуваєиься в короткий термін не більше одной хвилини, а потім прога робить мені нерви! Пише ERROR ,або программа не відповідає, або порт не підключений!
А саме цікаве на які я показники не поставлю СО гбо не працювало , або задирало зразу до 3000т/обертів ! Поки знову не виставив старі показники по прошивці( 0; 0.063) з такими показниками Гбо працює майже відмінно ! ХХ десь на рівні 800/850 обертів, а максимум критить 4тис! Але на бензе трухає і кидає хоче заглохнути! Оберти більше 2тис не набирає!
Зватра буду знову чакливати!
Може ви щось порадите!

Колінвал

Повідомлення Колінвал »

Енвер писав: 14 березня 2024 19:54 Показує 0.75в! Та давй я налаштовувати СО но дуже виходить странна картина- в мінусову зону повзунець уходить до -.008 все шо далі двигун не заводиться і пише збагачення!
треба С0 на заведеному (повність прогрітому) регулювати, поки непочне стабільно працювати на бензині.. потім вже займешся гбо...

Енвер

Повідомлення Енвер »

Я розумію що на прогрітому! Але декілька Але- на холостом неможу прогріти більше 65° бо стоїть восьмилопостна крильчатка , а подруге постійно викидає з программи! Я це так вже другий день шукаю оптимальні показники СО!

Енвер

Повідомлення Енвер »

Доречі хочу спитати- ви мені писали шо можно на Соате в программу прикруьити дмрв від ваз! А для цього дмрв вазовський куплити треба?

Колінвал

Повідомлення Колінвал »

Енвер писав: 15 березня 2024 06:53 ... неможу прогріти більше 65°
ну то й регулювати щось нема смислу... при 65 йде збагачення суміші для холодного двигуна.. термостат заміни! робоча температура в 405 -95 градусів .. холодний двигун неналаштуєш.

Енвер

Повідомлення Енвер »

Вже налаштував! Прогою чомусь прописано 79° і так сомо паказує Автотестер! В Рігуліровках це змінити або збільшити не виходить! Так шо нічого неможливого нема! Треба трохі часу ,терпіння та канистра бензина!☝

Відповісти

Повернутись до “Чіп тюнінг”