Який велосипед купити бу чи новий?

Обговорюємо нові та бу велосипеди. Ремоно та обслуговування.
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 836
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Який велосипед купити бу чи новий?

Повідомлення admin »

Чому не варто купувати новий китайський велосипед?
Зображення
В таких велосипедах погана рама. У більшості випадків вона зроблена з неякісного сплаву, чи то сталева, або алюмінієва немає значення все одно матеріал не якісний. Труби робляться довільної форми без будь-якої думки, кустарно варяться, також фарбуються і йдуть на збірку. Чи загрожує це кривизною ключових вузлів і абсолютно нестерпною експлуатацією з завалювання велосипеда в різні боки. Чи треба пояснювати, що така рама виходить у 2-3 рази важча сталевої рами знаменитого бренду? Думаю не потрібно. Добре затягнути будь-який болт або гайку на рамі і вже ви зірвали різьбу або щось тріснуло.
Обода можуть бути різними — від "пластилінових" одно стінкових сталевих і алюмінієвих, до посилених нібито аеродинамічних. Треба відзначити, що подвійні ободи навіть на самих дорогих китайських велосипедах це пародія. Але гальмівна поверхня для гальм під V-Brake дуже грубо оброблена і буде швидше прати колодки. Плюс до цього, стінка в цьому місці виходить вельми тонкою.
Втулки зроблені, в основному, зі сталевого корпусу з такими ж «м'якими» чашками, які з часом вдавлюються всередину. Зустрічаються втулки з алюмінієвим корпусом і нормальними загартованими чашками. Здебільшого, втулки йдуть з різьбленням під тріщотку, а з барабаном під касету зустрічаються вкрай рідко. Є втулки з різьбленням під гальмівний диск. Нерідко ставлять втулки на промислових підшипниках.
Амортизаційна вилка. Попросту, жахливі вилки на цих велосипедах призначені для милування нібито крутим зовнішнім виглядом.
Трансмісія. Сталеві шатуни, зірки з самої низькоякісної сталі. Шатуни можуть зустрічатися і алюмінієві, але дуже рідко. Найчастіше, встановлюються навіть не на квадратну вісь каретки, а на клини.
Задній блок зірок як правило, тріщотка без зачепів для більш плавного і швидкого переходу ланцюга з однієї зірки на іншу.
Гальма V-Brake з тонкими сталевими важелями, обійнятими пластмасою або з пластмасовими важелями. Колодки складаються зі сажі, завдяки чому стираються за тиждень від впливу вітру. Дискові з гнутими роторами. Гальмівна система з кріпленням на вушка, яка регулюється болтами з пружинками і це все зроблено з "пластиліну".
Перемикачі з пародією на відомі бренди (зазвичай на Shimano) виконані грубо з м'якої сталі.
Смердюче сідло з жахливої якості матеріалу.
Дубова і смердюча гума.
Крихкі крила "болотники", сиплються від невеликої тряски.
Пластикові педалі без підшипників.
Каретка з «сирої» сталі, на якій утворюється виробітка вже через місяць катання.
Зображення
Коли не вистачає грошей на новий брендовий велосипед, про який ти мрієш, можна купити бу велосипед дешевше, а надалі просто зробити тюнінг. Головне, щоб рама і вилка були достатнього під ваш зріст, а всі інші запчастини можна замінити й вдосконалити. Тюнінг з хороших дорогих навіть тайванських запчастин рулить, друзі! Багато відомих виробників випускають цілі серії нових велосипедів на одній моделі рами, але з різними наборами запчастин. Таким чином, є можливість купити початковий велосипед з гіршими параметрами, і з часом перетворити його в велосипед вищого рівня "огонь".

Купити велосипед бу в кредит. Наприклад, купуєте собі гірський велосипед бу на початку сезону, і оплачуєте його протягом кількох наступних місяців. Безумовно, доведеться трохи переплатити, але зате у вашому володінні буде велосипед, який ви бачили в снах, а тепер він стоїть на балконі.

Почекати закінчення сезону і купити наприклад дорожній велосипед зі знижкою. Якщо потрібен вело байк великого або маленького розміру, то без проблем можна знайти відмінний варіант, коли більш ходові розміри вже розпродані. Але і тут позіхати не варто. Велоспорт набуває популярності і в сезон багато знижок на велосипеди їх розбирають досить швидко. Встигнути хіба що можна купити підлітковий велосипед бу такі моделі зазвичай залишаються на складі.

З цієї причини велосипедисти нерідко купують бу. Такий варіант не такий вже й поганий, а в деяких ситуаціях навіть вдається купити дійсно пристойний вел. У таких випадках можна купити хороший велосипед бу? Наприклад, коли першому власнику він просто не підійшов за функціоналом, або розмір рами був вибраний не правильно. Купуйте бу велосипеди вони хоч мають маленькі недоліки, але витриваліші.


Відповісти

Повернутись до “Велосипеди”