Як вибрати рюкзак для міста та спорту?

Обговорюємо
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 836
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Як вибрати рюкзак для міста та спорту?

Повідомлення admin »

Рюкзак міцно увійшов в ужиток городян, переставши бути атрибутом тільки мандрівників і туристів. Можливість звільнити руки і перемістити весь вантаж за спину приваблює багатьох активних міських жителів. Додаткового поширенню рюкзаків сприяло настання ери смартфонів, адже тепер одна рука майже завжди зайнята дорогоцінним гаджетом.
Вибір міського рюкзака для повсякденного використання безпосередньо залежить від ритму вашому повсякденному житті.
Міський рюкзак може бути продовженням спортивних захоплень свого користувача.
Якщо ви фізично активні, наприклад, бігаєте або їздите на роботу на велосипеді, то в якості міського може виступати мультиспортивний або велосипедний рюкзак. Він щільно лежить по спині і не бовтається під час різких рухів і ухилів, зберігаючи стабільність вантажу.
Активним городянам, які багато подорожують, люблять короткі радіальні туристичні маршрути або походи одного дня, підійдуть невеликі рюкзаки для гірських прогулянок - «хайкінга» (в англ. «Daypacks» або «hiking backpacks»). З усіх туристичних рюкзаків вони найбільше підходять на роль міського - кишеня для гідратора часто використовується в якості відділення для планшета / ноутбука, великі відділення дозволяють розташувати необхідні в дорозі речі. А компактні розміри таких рюкзаків відповідають габаритам ручної поклажі.
Для відвідувачів спортивних залів і тренувань на відкритому повітрі підійдуть міські рюкзаки з великим відділенням, ізольованому від інших. У ньому можна розташувати тренувальний одяг і кросівки. В крайньому випадку, змінне взуття можна розмістити під еластичним шнуром-сіткою, яку виробники часто додають на передню панель своїх міських рюкзаків.
Зображення
Обсяг міського рюкзака
У міському середовищі нам не потрібно носити з собою запас води і продуктів, а також спорядження для облаштування табору. Тому міські рюкзаки обмежуються обсягом до 30 літрів, при цьому найпоширенішим є обсяг 20-25 літрів. Цього достатньо, щоб помістити в рюкзак речі, необхідні протягом одного дня - гаджети, ноутбук, книгу або папку з паперами, куртку на випадок негоди, продукти для перекусу і т.д.
Рюкзаки для міста, що не відрізняються великими габаритами, легко проходять в якості ручної поклажі в усіх транспортних вузлах і вміщаються в більшості камер зберігання.

Начинка міського рюкзака
Тим, хто за родом своєї роботи або захоплень носить з собою ноутбук і кілька гаджетів, варто при виборі міського рюкзака звернути увагу на організацію електроніки. Одним з найбільш поширених елементів в конструкції міського рюкзака є відділення для ноутбука. Як правило, воно проектується під найпоширеніші розміри ноутбуків - від 14 "до 15.6", набагато рідше - 17 ". Відділення для ноутбука завжди розташовується в спинці рюкзака - так краще розподіляється вага на плечі користувача і підвищується збереження обладнання.
Зображення
Деякі моделі рюкзаків мають ущільненнями і посиленнями для додаткового захисту вашого ноутбука від ударів. Іноді відділення для ноутбука є ізольованим від решти обсягу міського рюкзака - має власну блискавку і відгороджене м'якою стінкою, що дуже зручно в умовах огляду багажу в аеропортах. У деяких моделях відділення для портативного комп'ютера може бути використано в якості кишені для гідратора, що робить рюкзак універсальніше в застосуванні.

Порівняно новою опцією в деяких моделях міських рюкзаків є кишені для гаджетів і електронних пристроїв. Раніше вони були представлені тільки відділеннями для плеєрів, які додатково оснащувалися «виходом» для навушників. Сьогодні, в еру носяться гаджетів, в міських рюкзаках можна знайти спеціальні кишені для планшетів і смартфонів.
Наслідком глибокого проникнення електроніки в наше повсякденне життя стала поява в міських рюкзаках акумуляторів для підзарядки гаджетів і інших носяться пристроїв. Це досить корисна опція для тих, хто забуває зарядити свій смартфон перед відходом з будинку. Доповнивши акумулятор сонячною батареєю, городянин або мандрівник може довго не залежати від мереж електропостачання.

Щоб довго не копатися в рюкзаку в пошуку необхідної речі, варто приділити увагу організації його вмісту. Міські рюкзаки можна вважати лідерами за кількістю відділень на одиницю об'єму. Це дає можливість отримати швидкий доступ до навіть дуже дрібному предмету. Також це суттєво економить час і нерви при огляді вашого багажу в аеропортах.


Відповісти

Повернутись до “Відпочинок”