Гібридний велосипед, що це таке?

Обговорюємо нові та бу велосипеди. Ремоно та обслуговування.
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 984
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Гібридний велосипед, що це таке?

Повідомлення admin »

Гібрид - якщо брати приклад з минулого - це щось типу нашого велосипеда "Турист", "Спорт", "Україна", але явно з іншими можливостями.

Гібридні велосипеди є гібридом між шосейним і гірським велосипедом. Гібридні велосипеди швидше ніж гірські на шосе, і менш вибагливі на нерівних дорогах, ніж гоночні. Велосипед досить універсальний, має хороші ходові якості по шосе, добре підходить для далеких подорожей, їзди по місту, прогулянок по паркам. Погано підходить для гонок і агресивної їзди.

Якщо ви плануєте катання в міських умовах, то, вибираючи між гірським велосипедом і гібридом, гібридний велосипед - буде найкращим варіантом. У місті більше асфальту, є місця, де можна <відчути швидкість>.

Останнім часом гібриди стають все більш популярними, хоч їм ще далеко до гірських велосипедів.
Зображення
Гібридний велосипед має великий діаметр колеса - 28 дюймів і більше широкі колеса в порівнянні з гоночними велосипедами. Ширина шин 38-40 мм, що полегшує рух. Гібридні велосипеди мають короткохідні амортизатори або взагалі не мають амортизаторів.

Кермо у гібридів пряме, винос керма регулюється по висоті. Сідло іноді встановлюється на амортизований підсідельний штир. Посадка досить висока, деякі моделі мають монтажні отвори для дискових гальм, різних аксесуарів і багажника. Багажник і захист можуть бути відсутніми - це гібридний велосипед більш спортивного ухилу.

Гібридні велосипеди надійні, мають міцну раму, що дозволяє їздити по дорогах з різним покриттям з високою швидкістю. Рама зазвичай виготовляється із сталевих або алюмінієвих труб. Середня вага велосипедів-гібридів - 13-16 кг.
Зображення
Огляд дуже хороший, гібридні велосипеди відрізняються хорошою керованістю і маневреністю. Більшість моделей обладнано захистом від попадання бруду на одяг.

Більшість гібридних велосипедів можна переобладнати і оснастити для міського застосування. Зустрічаються моделі з жорсткою вилкою і зі спеціально розроблено для велосипедів такого типу амортизатори. Останнім часом більшість гібридних велосипеди обладнується короткоходними амортизаційними вилками з ходом 40-60 мм.

Головна перевага гібридного велосипеда - його універсальність. Він має хороші ходові якості на шосе. Останнім часом вибір гібридних велосипедів неймовірно високий.

Гібриди випускаються як з чоловічими, так і з жіночими рамами. Зазвичай при виборі гібрида фахівці радять вибирати розмір рами, приблизно на 1 дюйм більше, ніж на гірському велосипеді.
Автор https://velo.katalog-lviv.org.ua


Відповісти

Повернутись до “Велосипеди”