Туя anniek (Анієк)

Квіти, чагарники, хвойні. Посадка та догляд за ними
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 986
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Туя anniek (Анієк)

Повідомлення admin »

Зображення
Туя західна "Аннік" (Thuja occidentalis Anniek) – компактна форма у вигляді невеликої м'якої золотистої сфери. Була отримана у 2004 році польським селекціонером W. Flejszer.

Чагарник низькорослий і виростає лише до 0,7х1 м (в 10 років близько 0,6 м). Росте повільно до 6 см на рік. Гілочки короткі, густосиді, утворюють дуже щільну і приємну на дотик крону. Хвоїнки м'які, голчасті і мають цікаве бронзово-рожеве забарвлення на кінцях молодих приростів, а регулярна частина золотисто-жовта.

Віддає перевагу відкритим місцям і легкій півтіні, у тіні втрачає жовтий відтінок.

Морозостійкість хороша до - 30 ° С, вимагає укриття на зиму молодих саджанців.

До ґрунту невибаглива, але воліє легкі, проникні, слабокислі, вологі та дреновані грунти. Надмірно щільний, болотистий і пустельний субстрат згубний для неї.

Непогано переносить умови міста.

Туя західна "Anniek", немов ідеальна золотиста кулька, підійде для прикраси будь-яких альпійських гірок, рокаріїв, сухих струмків, а також невеликих груп та композицій. Його купують для квітників або як елемент міксбордера, займаючи свій рівень. Цікаво виглядає в японських садах, біля каменів і невеликих ставків разом із сформованими соснами, кленами, карликовими липами та дубами. Хороша для контейнерної посадки, прикраси балконів та терас, де дуже акуратно виглядає.


CTepla
Повідомлень: 3
З нами з: 21 грудня 2022 17:16

Re: Туя anniek (Анієк)

Повідомлення CTepla »

дуже цікаво **


Відповісти

Повернутись до “Декоративний сад”