Прошивка блока Микас 11, 10,3 Волга, Газель, Уаз

Чіп тюнінг. Прошивка. Діагностика авто - проблеми та їх вирішення
Колінвал

Re: Прошивка блока Микас 11, 10,3 Волга, Газель, Уаз

Повідомлення Колінвал »

Енвер писав: 03 березня 2024 17:47 Є декілька питань- Мікас11з яким датчіком ДМРВ він працює? Чі потрібен для нього ДК?
всім потрібен ДК !.. мікас 7.1-е0 без дк- корекція С0 пк ...
а що заважає заплатити трохи грошей, наприклад мені або адміну... прикрутим тобі ДМРВ від жигулів, у твою прошивку - і горя знати небудеш ! (я сам так ганяю на соате 31)

admin
Адміністратор сайту

Повідомлення admin »

Енвер писав: 03 березня 2024 17:47 Є декілька питань- Мікас11з яким датчіком ДМРВ він працює? Чі потрібен для нього ДК?
ДМРВ siemens 20.3855-10. Так потрібен дк.

admin
Адміністратор сайту

Повідомлення admin »

Енвер писав: 03 березня 2024 17:50 Якщо не знайду притомний датчік дмрв то думаю купити Микас11! Може з ним краще двигун буде працювати!
Бо щос не дуже хочеться переходить на карбюратор!
Я ж тобі відправив паяні датчики дмрв сіменс ти можеш виставити просто цео і машина заведеться та поїде. Для чого шукати ще більшу головну біль якщо можна підкорегувати то що є. Або відправити блок ебу Адміну або Колінвалу для того, щоб ми виставили тобі цео. :D :D :D

Енвер

Повідомлення Енвер »

Втом то і річ шо двигун заводиться і їде на всіх дмрв но тільки з відімкненим датчіком дтож!
Відправити блок на крорегуваня но мені здається це робити на працюючему двигуні!
Я вже його відправляв для прошивці під є-0 і з віделеням ДК з програми! Тільки покрашень нема! Людина сказала шукати справного дмрв!

Енвер

Повідомлення Енвер »

Спробую ще декілька спроб та варіантів! Якщо нічого не вийде будем відправляти болк для відновлення! Потім купляти ДК!
Прикрутити до блока ДМРВ від жигуля чедова ідея, але ще потрібно докупити дмов від жигі! Я правільно зрозумів!?

Енвер

Повідомлення Енвер »

Для уточнення - відправляю блок Адміну або Колінвалу для корекції СО ще до нього докласти дмрв? Який буде з ним працювати!? Така схема?

Колінвал

Повідомлення Колінвал »

Енвер писав: 04 березня 2024 09:51 Втом то і річ шо двигун заводиться і їде на всіх дмрв но тільки з відімкненим датчіком дтож!
Відправити блок на крорегуваня но мені здається це робити на працюючему двигуні!
Я вже його відправляв для прошивці під є-0 і з віделеням ДК з програми! Тільки покрашень нема! Людина сказала шукати справного дмрв!
все правельно ти розумієш -корекція тільки на авто !
дмрв замінити (на вазовський) в прошивці - то можна відправити блок для прошивки кому завгодно ! .. я думаю що адмін доведе справу.. але загвоздка- що, без авто правельна корекція неможлива !.. треба налаштувати С0 і авто поїде навіть без дк !

дтож, без нього буде- аварійний режим... то недобре! то аби доїхати - розход як у зіла )) при цьому показання ДМРВ невраховуются ))

Енвер

Повідомлення Енвер »

Замінити дмрв на Вазовский- це на який?

Енвер

Повідомлення Енвер »

Якщо вмене нічого своїми силами не вийде то звичайно буду відправляти по вашій пропозіції блок Адміну!

Енвер

Повідомлення Енвер »

Ще є вмене лиха ідєя купити Мікас11 і до нього ДК! А Дмрв підібрати з яким буде краще працювати!
Це так- можливо тема для обговорення!
Востаннє редагувалось 04 березня 2024 20:15 користувачем Енвер, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Повернутись до “Чіп тюнінг”