Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Ремонт, обслуговування, система живлення, система випуску газів, що відпрацювали, і т. д.
Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

В знакомого пробило прокладку гбц на змз 405 Газель
Тосол пішов в масло
Ось фото коментуємо.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Добре, що блок евро 3 без прорізів між циліндрами.
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення Колінвал »

Шось усі клапани рижі.... Зазвичай тільки випускні такі мають бути.. Або запалення.. Або фаза..
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

Вичитав в інтернеті, що червоні клапана від бензини а білі від газу.
ФАЗИ ГРМ там стоять розрізні зірки прогрес ідеальна фаза але виставляв моторист по якомусь пластиковому транспортиру.
Я сьогодні візьму свій транспортир від ідеальної фази прогрес металеві і перевірю.
Бо в моєму комплекті є на 240 та 252 кулачки розпредвалів тобто інжекторний це 252 а карбюраторний це 240.
А в моториста якийсь пластиковий.
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

Замінив моторист прокладку грм мотор працює
но не показують лампочки:
лампочка давлення масла
чек
стоп
бензин
ручнік
лампочка перегріву двигуна
і т. д.
Зняв я щиток приборів і виявив, що він від карбюраторної газелі а мав стояти інший.
Ось такий стоїть
Зображення
а має бути такий
Зображення

Зображення
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

На другий день тосол знову пішов в масло.
Причина була в передній кришці тосол розїв отвори там де помпа.
Фото
Зображення

Зображення
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

15 тис. Км. і пробило прокладку гбц.
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

Фото
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Колінвал
Повідомлень: 471
З нами з: 11 квітня 2022 09:49

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення Колінвал »

печалька... від перегріву "повело" гбц... шліфанути і вперед... даром знімали перший раз, якби нелізли, то б і непробило. :cry:
Енвер
Повідомлень: 259
З нами з: 09 серпня 2023 21:32

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення Енвер »

Привіт! Нарешті і я стикнувся з пробоєм прокладки! Пробило як завжди у 4тому циліндрі, але я на це звернув увагу не зразу! Потім сталася велика катастрофа, пробило вже у третім ціліндрі на перегородзі да так що антііріз поліло просто у поршневу! Стала парувати з вихлопної як паратяг!Ну і вишенька на торті що це сталося за 250 км від дому!
Але після заміни прокладки ( ставив металлопакет виключно для 405того двигуна -ina fort) зібравши все до купи став заводити але двигун не заводится! Підхватує і глохне! І так він довго мені маринував мізки поки всеж таки не завівся! Тільки двигун по звуку робить наче дізельний та ще іне наберає обертів тільки на холостих! Доторкнувшись по чірзі до вихлопного коллектора виявилося зо 4тий холодний! Заменив свічку - не допомоголо! Замінив катушку - теж не допомогло! Ще і на додачу на працуючему двигуні червона лампочка по тиску мастила не тухне а стрілка показує тиск 3кг/см! До цього ці приради робили справно!
Питання таке- що робити з запалюваням в 4м циліндрі та якиий з датчіків по тиску масла бреше( бочонок чі той що в гловці!)?
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 1404
З нами з: 07 квітня 2022 11:30
Звідки: Львів

Re: Пробило прокладку ГБЦ на двигунах ЗМЗ 406, 405, 409 (Євро 0, 2, 3, 4): Газель, Волга, УАЗ

Повідомлення admin »

Енвер писав: 18 листопада 2024 19:36 Привіт! Нарешті і я стикнувся з пробоєм прокладки! Пробило як завжди у 4тому циліндрі, але я на це звернув увагу не зразу! Потім сталася велика катастрофа, пробило вже у третім ціліндрі на перегородзі да так що антііріз поліло просто у поршневу! Стала парувати з вихлопної як паратяг!Ну і вишенька на торті що це сталося за 250 км від дому!
Але після заміни прокладки ( ставив металлопакет виключно для 405того двигуна -ina fort) зібравши все до купи став заводити але двигун не заводится! Підхватує і глохне! І так він довго мені маринував мізки поки всеж таки не завівся! Тільки двигун по звуку робить наче дізельний та ще іне наберає обертів тільки на холостих! Доторкнувшись по чірзі до вихлопного коллектора виявилося зо 4тий холодний! Заменив свічку - не допомоголо! Замінив катушку - теж не допомогло! Ще і на додачу на працуючему двигуні червона лампочка по тиску мастила не тухне а стрілка показує тиск 3кг/см! До цього ці приради робили справно!
Питання таке- що робити з запалюваням в 4м циліндрі та якиий з датчіків по тиску масла бреше( бочонок чі той що в гловці!)?
Масла влий в 4 циліндр в ньому немає компресії
Масло в двигуні замінив?
Хто замінював прокладку?
Фото де?
Головку шліфував?
Який блок з прорізями між циліндрами?
ГРМ як виставив?
Клапана в якому стані провіряв клапана на герметичність?
Головка оприсована провіряв на герметичність?
В якому стані пром вал?
ГРМ коли міняв?
Який пробіг двигуна?
Провіряв давлення масла манометром?
Відповісти

Повернутись до “Двигун”