ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
В цій темі обговорюємо всі проблеми гбо 4 покоління
Двигуни
ЗМЗ 405, 406, 409
УМЗ 4216
Двигуни
ЗМЗ 405, 406, 409
УМЗ 4216
Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
А навіщо патрубок рхх переносити?

Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
А.. Здогадався.. все проаналізував.! для кращого змішування газу з повітрям... Мабуть врізка в колектор далеко від клапана.. По суті цікаво дороблено., а як ведуть себе бензофорсунки, їм можливо стало краще теж!?
Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
Я також переробив хх. В мене була проблема після заміни ГБЦ на гбц від карбюраторної газелі. У карбюраторній головці немає отворів для холостого ходу як у інжекторній.
А для гбо 4 також переробляють бо також є проблема з хх.
Тепер стабільний холостий хід.
Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
Ось як грамотно зроблено.Колінвал писав: 04 травня 2022 00:09 А.. Здогадався.. все проаналізував.! для кращого змішування газу з повітрям... Мабуть врізка в колектор далеко від клапана.. По суті цікаво дороблено., а як ведуть себе бензофорсунки, їм можливо стало краще теж!?
Впускний колектор УАЗ Патріот ЗМЗ 409 Евро 4
Зверни увагу як підключений датчик PXX

Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
ну незнаю що за гбц без отворів, ще такі не траплялись
на мому все було.. холостий є... для гбо то можна було просто заслонку привідкрити, тоді шаг рхх зменшится ! а дпдз сам калібруєтся!...ну то кожен виходить з ситуації як дозволяє фантазія.
штатна трубка рхх мене покищо небентежить, але можливо теж перероблю. можливо буде краще подавати повітря хх - основним каналом.
на мому все було.. холостий є... для гбо то можна було просто заслонку привідкрити, тоді шаг рхх зменшится ! а дпдз сам калібруєтся!...ну то кожен виходить з ситуації як дозволяє фантазія.
штатна трубка рхх мене покищо небентежить, але можливо теж перероблю. можливо буде краще подавати повітря хх - основним каналом.
Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
Не!, всьо ху.. я... Давай по новому.!
Температура редуктора..
.. В параметрах- датчик треба вибрати правельний.
Так то шо за авто хоть?
Температура редуктора..
Так то шо за авто хоть?
Re: ГБО 4 на Газель, Волга, Уаз
Автомобіль Соболь.
А ти газові форсунки як регулюєш?
Форсунки валтек на них є зверху гайка під 4 шестигранник.
Я так зрозумів, що потрібно вибрати інший дактчик температури в настройках? Щоб температура газового редуктора гбо 4 покоління показувало коректно в програмі.
А ти газові форсунки як регулюєш?
Форсунки валтек на них є зверху гайка під 4 шестигранник.
Я так зрозумів, що потрібно вибрати інший дактчик температури в настройках? Щоб температура газового редуктора гбо 4 покоління показувало коректно в програмі.





