Кухня студія

Обговорюємо
Відповісти
Аватар користувача
Меблі Креденс
Повідомлень: 49
З нами з: 27 квітня 2022 09:11
Звідки: Львів

Кухня студія

Повідомлення Меблі Креденс »

Пропонуємо кухні студії в будь-якому стилі – мінімалізм, лофт, модерн, класика, кантрі та інші. Ми використовуємо різні матеріали і фурнітуру. Замовити меблі для кухні студії можна в будь-якому розмірі і колірному виконанні.
Кухня студія неймовірно популярна сьогодні – об’єднаний простір вітальні і кухні. Це сучасна тенденція популярна в Європі, таке функціональне рішення часто використовується для малогабаритних квартир. Перепланування та відмова від перегородок дозволяє створити просторе приміщення, де можна приймати гостей, займатися приготуванням страв і відпочивати в колі сім’ї. Але щоб отримати багатофункціональне приміщення, не позбавлене комфорту і домашнього затишку, важливо правильно підібрати меблі.
Як облаштувати кухню студію?
В першу чергу слід визначити, чи можливе таке перепланування в приміщенні. Наступний етап – створити проект кухні студії. Ми можемо зробити його абсолютно безкоштовно.
Важливо враховувати такі нюанси:
Розташування зони приготування їжі і відпочинку
Необхідність візуального розділення простору
Порядок установки меблів і розташування вбудованої техніки.
Важливо підібрати меблі таким чином, щоб вдалося створити відчуття нескінченності і гармонії кожного елемента в інтер’єрі. На складеному дизайн проекті можна попередньо побачити, як буде виглядати кімната після оснащення меблями та технікою.
Зображення
https://meblikredens.lviv.ua


Відповісти

Повернутись до “Кухні”